Basın bülteni ajansı BültenOfisi olarak markaların ve aktivitelerinin kendi hazırladıkları içeriklerle birlikte internet medyasında haber olmasını sağlıyoruz. Dijital basın bülteni çalışmalarıyla televizyon, radyo ve gazete reklamlarına kıyasla daha düşük bütçeyle geniş kitlelere markanızı ve çalışmalarınızı duyurabilirsiniz.

Basın bülteni gönderimi, şirketiniz veya ürün ve hizmetleriniz ile ilgili haber niteliği taşıyan olayların, bu olaylara uygun metinler hazırlanarak dijital ve yazılı basında uygun platformlarda yayınlanmasını sağlama hizmetini kapsamaktadır.

Basın bülteni yoluyla gerçekleştirdiğimiz Dijital PR çalışmalarımız ile online görünürlük ve bulunabilirliğiniz artar, şirketiniz ve ürünlerinizle ilgili haberler arama motorları tarafından indexlenir. Hedef kitleniz ile aranızda bir sinerji oluştur. Hizmet veya ürünleriniz hakkında diyaloğa açık bir ortam yaratılır. Sosyal medya hesaplarınız için aktif içerik üretilir. Kuruluşunuzun imajını dijital mecralarda pekiştirirsiniz. İnternet medyasında yer alarak sektördeki konumunuzu güçlendirirsiniz. Kısacası, içerikleriniz ile daha az bütçeler ile daha fazla tüketiciye ulaşabilirsiniz.

çayyolu diş hekimi mide botoksu Tıbbi Sekreterlik Doğum Koçluğu Ankara varis Paykasa Paykwik Ankara dershane Biber hapı orjinal Orjinal lida Mobil bozum forma yaptırmak fx15